Новини

Оголосили конкурс для молоді: як дніпрянам отримати 1500 $ на розвиток бізнесу?

В Україні запускають курс з підприємництва для молоді, що проживає на прифронтових територіях.  Серед менторів та лекторів – фахівці з Grammarly та «Київстар». Фіналісти отримають гранти до $1500. Подаватись може і молодь Дніпровщини.

Громадська організація uBoost, за підтримки фонду Razom, запускає безкоштовну освітню програму «Створюй тут!» для молоді з прифронтових регіонів та малих міст і сіл України. У межах проєкту учасники віком від 16 до 23 років зможуть отримати не лише практичні знання з підприємництва, але й гранти на започаткування власної справи. Серед спікерів та менторів програми – українські підприємці та фахівці з таких компаній, як-от Grammarly, «Київстар», eventmate тощо. 

У програмі зможуть взяти участь 350 людей. Протягом трьох місяців – з 3 лютого по 3 травня 2025 року – вони отримуватимуть знання з підприємництва, маркетингу та фінансів і розроблятимуть власні бізнес-проєкти. Навчання проходитиме онлайн: учасники переглядатимуть відеоуроки на спеціальній платформі та матимуть щотижневі практичні Zoom-сесії з менторами.

Оголосили конкурс для молоді: як дніпрянам отримати 1500 $ на розвиток бізнесу?
Фото: надано організаторами курсу

До менторської команди, зокрема, увійшли такі експерти: Анна Кайнова – Customer Success Manager у Grammarly, Вероніка Медяник – співзасновниця eventmate.ua та eventmate.app, та інші українські підприємці і фахівці. Вони супроводжуватимуть учасників протягом усієї програми: перевірятимуть практичні завдання, надаватимуть зворотний зв’язок та допомагатимуть розвивати їхні бізнес-ідеї.

Двадцять найкращих учасників програми поїдуть до Києва на фінальну зустріч, де презентують свої бізнес-плани. За результатами пітчингу 2–3 учасники отримають грантове фінансування загальною сумою до $1500 на втілення своїх бізнес-ідей. 

Долучитись до програми як учасник можна, заповнивши форму з мотиваційним листом до 2 лютого. Посилання на неї тут. Від потенційних учасників вимагається готовність приділяти навчанню мінімум 3 години на тиждень.

Завантажити ще...